Oferta

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe są powszechnie stosowane w budynkach należących do przedsiębiorstw, a także w centrach handlowych czy domach. Systemy SSWIN są zabezpieczeniem przed napadem, kradzieżą oraz włamaniem. Stanowią podstawowy element zabezpieczenia obiektu. Dostępne są w technologii przewodowej, jak również bezprzewodowej, a nowoczesne systemy SSWIN posiadają także możliwość kontroli z poziomu telefonu komórkowego  i sterowania samym urządzeniem mobilnym.

System sygnalizacji włamania i napadu powinien skutecznie i jak najszybciej wykryć osobę niepożądaną w chronionym obiekcie oraz przekazać tę informację w celu podjęcia odpowiednich działań. W systemach alarmowych najczęściej stosuje się zaawansowane technologicznie detektory ruchu. Wśród nich można wymienić pasywne czujki podczerwieni, czujki ultradźwiękowe i czujki mikrofalowe. Ponadto stosuje się czujki magnetyczne, czujki stłuczeniowe szkła oraz czujki reagujące na różnego rodzaju drgania i wibracje.

Głównym elementem każdego systemu alarmowego jest centrala alarmowa. Ma ona za zadanie sterowanie pracą systemu alarmowego sprawującego nadzór nad bezpieczeństwem chronionego obiektu. Należy dodać, że nadzór ten często nie ogranicza się jedynie do ochrony przeciwwłamaniowej i sygnalizacji napadu. Może on również dotyczyć kontroli prawidłowego funkcjonowania obiektu i sterowania różnymi elementami wykonawczymi. Centrala alarmowa może kontrolować dostęp do poszczególnych pomieszczeń z drzwiami wyposażonymi w elektrozaczepy czy rygle elektromagnetyczne. Możliwa jest również symulacja obecności użytkowników oraz różne czynności automatycznego sterowania dzięki wykorzystaniu programowalnego terminarza.

 

Systemy alarmowe SSWIN w naszej ofercie

Jako firma Grupa Zejler oferujemy nie tylko profesjonalne systemy alarmowe, ale także grupę wykwalifikowanych specjalistów. Połączenie profesjonalnej oferty produktowej z doświadczoną kadrą gwarantuje profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. W ofercie posiadamy bogaty wybór tego rodzaju systemów – od prostych central przeznaczonych do małych obiektów, po złożone i zaawansowane systemy alarmowe. W naszej ofercie znajduje się wyłącznie najlepszej jakości sprzęt z aktualnymi certyfikatami i atestami marek takich jak SATEL, Vanderbilt czy HONEYWELL.

Nasi Partnerzy