Oferta

  Pompy ciepła

  Pompy ciepła

  Nowoczesne i energooszczędne źródło ciepła, które znajduje zastosowanie w domach i budynkach modernizowanych.

  Instalacje fotowoltaiczne

  Instalacje fotowoltaiczne

  W naszej ofercie przedstawiamy najtańsze rozwiązania oparte na wysokiej jakości produktach instalacji fotowoltaicznych.

  Systemy alarmu pożarowego

  Systemy alarmu pożarowego

  W ramach tej gałęzi ochrony obiektu oferujemy kompleksowe rozwiązania systemu przeciw pożarowego. Zainstalowane czujniki wykrywają pożar po jego oznakach np. obecność dymu, płomieni czy wzroście temperatury. Dzięki niezawodności technicznej nasze urządzenia sprawdzają się wszędzie

  Automatyka bramowa

  Automatyka bramowa

  Automatyzacja procesu otwierania czy zamykania bram wjazdowych i garażowych, co znacząco podnosi komfort użytkowania. Nasza oferta zawiera odpowiednie napędy do różnych długości, ciężarów i rodzajów bram. Doskonała estetyka i wygoda dzięki marką Nice i FAAC.

  Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze

  Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze

  Jeden z elementów zapewniających bezpieczeństwo w nowoczesnych budynkach to dźwiękowe systemy ostrzegawcze. Podczas zagrożenia nadają sygnały ostrzegawcze i sterują ewakuacją osób zagrożonych za pomocą komunikatów głosowych. Nasza oferta posiada sprzęt z certyfikatami i atestami marek takich jak TOA.

  Systemy alarmowe

  Systemy alarmowe

  W naszej ofercie znajdą Państwo systemy alarmowe wiodących marek. Czujniki drganiowe i magnetyczne, a także detektory ruchu. Wszystko po to by czuli się Państwo bezpiecznie z naszymi produktami.

  Facility managment (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy)

  Facility managment

  Działania mające na celu poprawę i wspomaganie efektywności podstawowej firmy. Oferujemy specjalistyczne serwisy, wykonawstwa instalacji oraz ich konserwację. Obsłucha techniczna obiektów i utrzymanie systemu. Jesteśmy dla Państwa na każdym etapie z naszymi wykwalifikowanymi specjalistami.

  Telewizja dozorowa

  Telewizja dozorowa

  Oferujemy system śledzenia i rejestrowania zdarzeń przez jedną lub nawet kilkaset kamer. Wszystko w najwyższej jakości obrazu i dźwięku marki Hikvision. Możemy monitorować domy jak i duże przestrzenie typu centra handlowe czy parkingi. Celem jest zwiększenie bezpieczeństwa danego obszaru. 

Nasi Partnerzy