Oferta

Automatyka bramowa

Możemy zautomatyzować proces otwierania i zamykania bramy wjazdowej na posesje dzięki wykorzystaniu napędu w bramie wjazdowej Zapewnia to oszczędność czasu oraz podnosi komfort użytkowania. Ważnym aspektem w wyborze napędu do bramy jest sposób jej otwierania - istnieją systemy do bram przesuwnych, skrzydłowych czy garażowych. Odpowiednio dobrany napęd bramy jest elementem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo użytkownika. Napęd wprawia bramę w ruch, niezmiennie i niezawodnie kierując jej działaniem. Możliwość swobodnego i bezpiecznego sterowania bramą jest zapewniana przez poprawnie dobrane elementy sterowania, takie jak sterowniki, fotokomórki, centralki sterujące, piloty i sygnalizatory świetlne.

Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak długość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy.  

Automat do bramy przesuwnej to nowoczesne, komfortowe i bezpieczne rozwiązanie polecane zarówno na posesje prywatne, do wspólnot mieszkaniowych, jak i dla przedsiębiorstw. Wystarczą odpowiednio dobrane siłowniki, aby bez problemu otworzyć każdą bramę

Funkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych możemy dobrać pod kątem rozmiaru i ciężaru bramy, a także częstotliwości otwierania bramy oraz oczekiwanej szybkości działania siłownika.

Automatyka bramowa w naszej ofercie

W naszej ofercie można znaleźć innowacyjne napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych. Napędy do bram marki Nice oraz FAAC to jednocześnie doskonałe połączenie komfortu i wygody użytkowania w estetycznym wydaniu. Szeroki wybór produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zaspokoić indywidualne potrzeby każdego użytkownika.

Nasi Partnerzy